Ostrava se v posledních dubnových dnech připojila k celosvětové kampani na podporu ochrany životního prostředí – Den Země. Tentokrát měly organizaci v rukou ostravská střediska volného času.

Přijďte se dne 25. 04. 2017 od 09:00 hodin podívat do našeho Čistého areálu na Hlavní třídě v Ostravě-Porubě, kde se koná 15. Den Země, který organizuje Středisko volného času Korunka, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace. Připravili jsme pro Vás zajímavý program s ukázkami elektromobility a propagací cyklistiky, městské hromadné dopravy i chůze.

Zábavu, poučení i přehršel informací o ekologické dopravě a činnosti vedení města nabídl Den otevřených dveří Radnice města Ostravy, uspořádaný u příležitosti svátku 28. října.

Čistý areál projektu Zdravě po Ostravě byl po celý den 17. 09. 2016 obyvatelům města v rámci kampaně Evropský týden mobility k dispozici za komplexem kina Luna v Ostravě-Zábřehu.

Centrum Ostravy se v sobotu 28. května 2016 stalo dějištěm Českého běhu žen, na kterém se letos poprvé občané setkali s Čistým areálem projektu Zdravě po Ostravě.